همه چیز جات!

مشتری بزرگ...
نویسنده : - ساعت ٦:٤٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۱٠/٩
 

سیاره مشتری از گاز ساخته شده. یعنی اگر دارید با سفینه از کنار مشتری رد می شوید می توانید از توی دل مشتری رد بشوید. اما ممکن است این اتفاق ها برای شما بیفتد:

اول این که رفتن شما با خودتان است و برگشتن شما با خدا... مشتری خیلی داغ است. وقتی از مشتری بیرون آمدید باید اسم سفینه را بگذارید سفینه سوخاری... خودتان هم احتمالا شکل کباب برگر می شوید.

دوم اینکه ممکن است دچار طوفان گرفنگی بشوید. چون طوفان بسیار بزرگی در مشتری به پا شده. آن وقت شما و سفینه زیبایتان دچار گردباد مشتری می شوید و ممکن است چندین سال توی همان گردباد دور خودتان بچرخید.

اگر دچار هیچکدام اینها نشدید فقط ممکن است شیرجه زدن توی مشتری خیلی طول بکشد. چون مشتری خیلی بزرگ است. این عکس دسته جمعی را سیاره های منظومه شمسی با هم گرفته اند.

ببینید مشتری چقدر از زمین بزرگ تر است. مشتری بزرگ ترین سیاره منظومه شمسی است.  اما باز هم از خورشید خیلی کوچکتر است. این هم قیافه همان سیاره ها که رفته اند با خورشید هم یک عکس خانوادگی انداخته اند.

می توانید زمین را ببینید؟ :) گرگان را چطور؟ خودتان را چی؟ من یک دختر کوچولویی را می بینم که دارد برایم دست تکان می دهد:) شما هم می توانید او را ببینید؟ :)))